top of page

SUN VITAL Beauty Franchising

Sizin ve sizin yarınlarınız icin !..

 

Başarı Faktörü Konum

 

Genel başarının en önemli faktörü stüdyonun konumudur. Dolayısıyla SUN VITAL’ in bölge araştırması çok büyük bir önem taşımaktadır.

Bir çok faktörü göz önünde bulundurarak  “Bölgesel Konumu” oluşturuyoruz :  

Bölgenin yerleşim oranını iş yeri ve konut olarak, bölgenin ziyaret edilme sayısını, park durumlarını ve ulaşım kolaylıklarını ayrıca bölgenin sosyal durumu ve gelişimi gibi bir çok nokta dikkate alınıyor. Her Franchising alan bir bölge hakkına sahiptir ve isterse diğer bölge ve şehirlerin bölge lisanslarını alabilir ki sonraki zamanlarda stüdyo sayısını yükseltebilmesi için. Bu bölgelerde rakipler hariç aynı isimi taşıyan stüdyolar olmayacaktır.

 

Daha geniş bilgi için satış sorumlumuzla görüşün !..

 

Planlamadan Açılışa Kadar

Bölge konumunuz netleştikten ve açılacak olan SUN VITAL stüdyonuz için kira kontratınızimzalandıktan sonra, SUN VITAL inşa, dekorasyon, teknik ve açılış planlama bölümleri devreye girer.

Çünkü ancak bu şekilde onlarca stüdyo açılımı tecrübesinden faydalanabilirsiniz.

Franchising departmanımız stüdyo açılımı için bir çok şirket ile görüşür ve bunların arasından en uygununa karar verir. Sizinle beraber personeliniz seçilir ve tarafımızdan eğitilir. Reklam departmanımız açılış ve sonrası için olacak olan reklam çalışmalarınızın programını hazırlar: Hiç bir şey tesadüflere  bırakılmaz !..

 

SUN VITAL - Stüdyo

Aydınlık, temiz ve davet ediciSıcak, rahatlatıcı ve özel hissettiren

Modern tarzda yapılan SUN VITAL STÜDYO tasarımı çok kaliteli bir görüntüye sahiptir.

 

SUN VITAL - Personel Eğitimi

Güler yüzlü, müşterinin üzerine giden, satış konusunda profesyonel ve konusunda uzman stüdyo personeli kesinlikle ciro artışını etkilemektedir.

“İnsan Faktörü” konusunun ciro artışını sağlayabilmesi için SUN VITAL merkezinde komple bir bölüm personel eğitimi konusu ile ilgilenmektedir.

Bu şu anlama geliyor :

● Açılıştan önce detaylı bir haftalık eğitim

● İş başında eğitim

● Tüm yıl süren temel ve ileri eğitim seminerleri.

 

Franchise Ortaklarımıza Devamlı Destek

Franchise alanlarımızın çoğu solaryum sektörüne dikey geçiş ile girmişlerdir.Bu franchise alanlarımıza daha çok destek olmamız için bir sebeptir.Bölge ve şehir franchise danışmanlarının yanı sıra SUN VITAL merkezinde Franchise-Consulting bölümündeki calışanlarımız tüm sistem hakkında geniş bir destek sağlamaktadır. Bunlar sizinle ve tabi ki yerinde sisteminizin gelişimi için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Problemler karşısında da hazırlıklıdırlar.Ve daha çok : Tüm teknik sorularınızı ve stüdyo ekipmanı siparişlerinizi Telemarketing bölümümüzden yapabilirsiniz. Tüm reklam çalışmalarınız için reklam departmanımız hizmetinizdedir.Bir SUN VITAL stüdyosunun başarısı organize edilmiş işletme konusudur. Ve biz Franchise veren olarak tüm tecrübelerimizle yanınızdayız.

 

Kalite Yönetimi

İyi bir franchise sisteminin merkez ofisi istediği kadar profesyonel çalışsın : En önemli nokta genel konseptin her “Şubeye” uygulanmasıdır.Yani her ortağa sistem bilgilendirmesi !..Stüdyolar ve sistem denetime dahildir !..Sadece bu şekilde SUN VITAL toplumun önünde saygıyı ve sektör liderliğini hak edebilir.Tüm kalite unsurları ve özel ”SUN VITAL DUYGUSU” olabilmesi için, kalite yönetimi uygulanması gerekmektedir.

 

Sürekli Konsept Gelişimi

Durmak geri adım atmak demektir. Hele aktif ortakları olan bir franchise sistemi için; bugünden yarınını  yeni düşüncelerle tecrübelendirmek gerekliliktir. Bu konu pazarlama ve reklam stratejileri için de geçerlidir ama tabi ki personel eğitimi, personel motivasyonu, stüdyo ve cihaz donanımları da bunlar kadar önemlidir.Biz SUN VITAL ve sektör lideri olarak tüm bunlara ve değişikliklere göğüs germekteyiz.Sizin ve sizin yarınlarınız icin !..

bottom of page